Piegāde

Informācija par piegādes un maksājumu izmaiņām

Sākot ar 2020.gada 20.Martu esam mainījuši piegādes un apmaksas noteikumus.

Icegarden attīstās, seko līdzi jaunākajiem risinājumiem un tāpēc vēlas piedāvāt arī mūsu klientiem ērtāku un ātrāku pasūtījumu apstrādi un saņemšanu.

Pasūtījumu apmaksa internetveikalā

Apmaksu par preci Pircējs veic interneta veikalā uz Pārdevēja konta numuru, izmantojot internetbanku(Swedbank, SEB, Luminor, Сitadele), vai ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron).
Apmaksa notiek drošā norēķinu vidē – Omniva Maksekeskus AS.
Pārdevējam nav piekļuves pie Pircēja banku datiem.

Piegāde
Interneta veikals Icegarden.lv piedāvā Jums Omniva piegādes risinājumu. Izvēloties piegādes veidu, lūdzam iepazīties ar piegādes noteikumiem un cenrādi.

*Noformējot un apmaksājot pasūtījumu, preci saņemsiet nākamo 1-3 darba dienu laikā .
*Pasūtījumi, kuri saņemti no Piektdienas līdz Svētdienas 18:00, tiek nodoti nosūtīšanai ne vēlāk kā līdz nākamās nedēļas Trešdienai.
*Pasūtījumi, kuri saņemti no Pirmdienas līdz Ceturtdienai tiek nodoti nosūtīšanai  ne vēlāk kā nākamās nedēļas Pirmdienai.
*Sev vēlamo Omniva pakomāta adresi jānorāda obligāti.
*Tiklīdz sūtījums ievietos terminālī, uz Tavu norādīto mobilo telefonu tiks nosūtīta SMS ar unikālu kodu, kuru ievadot termināla sistēmā, automātiski atvērsies skapīša durvis, kurā atrodas Jums adresētais sūtījums.Omniva sūtījumu termināļi pieejami 79 Latvijas pilsētās. Precīzas Omniva terminālu adreses atrodamas šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses
Maksimālais sūtījuma uzglabāšanas laiks terminālī ir 7 dienas!*

*Lūdzam ņemt vērā, ka pēc 7 dienu uzglabāšanas termiņa beigām, sūtījums tiks atgriezts uz Icegarden noliktavu un tiks nodots atkārtotai piegādei tikai pēc papildus rēķina apmaksas par transporta pakalpojumiem EUR 3.80 apmērā.

P.S Kurjerpakalpojumu gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots ar jums pirms pasūtījuma piegādes.

Sūtījumu cenas:
Piegādes maksa uz jebkuru Omniva pakomātu ir 3.00EUR.

Pakomātu pasūtījumiem virs 30,00 EUR piegāde bezmaksas!

Kurjera pasūtījumiem virs 50,00 EUR piegāde bezmaksas!

Kurjera pakalpojumu izmaksas ir 8.00EUR.

Dodot labāko no dabas, Jūsu ICEgarden!